Klasikiniai roletai

Nuolaidos iki

-50%

Klasikiniai roletai

Klasikiniai roletai yra vienas iš seniausių ir populiariausių būdų uždengti langus. Jie yra pagaminti iš medžiagų, tokių kaip audinys ar plastikas, ir jie yra tvirtinami tiesiai prie lango rėmo arba sienos. Klasikiniai roletai yra universali sprendimas, kuris tinka tiek namų, tiek komerciniams pastatams.

Klasikiniai roletai yra lengvai valdomi, jie gali būti pakelti ar nuleisti rankiniu būdu arba automatiniu būdu, pavyzdžiui, naudojant elektrinį variklį. Jie taip pat gali būti sumontuoti tiek viduje, tiek ir lauke, kad apsaugotų nuo saulės ir vėjo.

Viena iš klasikinių roletų privalumų yra jų kaina. Jie yra pigesni nei kiti langų uždengimo būdai, tokie kaip žaliuzės ar kasetiniai roletai. Be to, jie yra lengvai prieinami ir gali būti lengvai pakeisti, jei reikia.

Tačiau klasikiniai roletai gali turėti trūkumų. Pavyzdžiui, jie gali neužtikrinti pilnos privatumo, nes jie neuždengia viso lango ploto. Be to, jie gali būti mažiau efektyvūs apsaugant nuo saulės spindulių ir šilumos nei kiti langų uždengimo būdai.

Vis dėlto, klasikiniai roletai yra patikimas ir universalus sprendimas langų uždengimui. Jie yra pigesni, lengvai prieinami ir lengvai valdomi, todėl jie yra geras pasirinkimas tiek namų, tiek komerciniams pastatams.

Reikia nemokamos konsultacijos?

Susisiekite ir rasime Jums geriausia sprendimą!

Mūsų meistrai nemokamai atvyksta į objektus Vilniuje ir aplink jį, teikdami konsultacijas, matuodami langus, pristatydami audinių katalogus ir skaičiuodami kainas tiesiogiai vietoje.