Medinės žaliuzės

Nuolaidos iki

-50%

Medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės yra viena iš seniausių ir tradicinių langų apdangalų rūšių. Jie yra pagaminti iš natūralios medienos, todėl jie suteikia natūralaus ir estetinio išvaizdos. Medinės žaliuzės yra puikus pasirinkimas tiek namams, tiek biurams, kur jie gali būti naudojami tiek dienos, tiek nakties metu.

Medinės žaliuzės yra gana brangios, kai palyginame su kitomis langų apdangalų rūšimis. Medinių žaliuzių kaina priklauso nuo medienos rūšies, iš kurios jos pagamintos, ir dydžio. Paprastai jos yra brangesnės

Nukreipiamasis troselis skirtas žaliuzėms, kurios montuojamos ant varstomos lango dalies. Atvėrus langą vėdinimo padėtyje žaliuzės išlieka prigludusios prie lango rėmo. Nedarinėjamies langams nukreipiamasis troselis yra nereikalingas.

Paveikslėlyje pavaizduota žaliuzė su virvelinėmis kopėtėlėmis.

Medinės horizontalios žaliuzės – tai plonos horizontaliai išdėstytos medinės juostos, surištos virvele arba juostele, priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo. Žaliuzių juostos yra atsparios drėgmei, saulei, todėl juostos neišblunka ir neišsikraipo. Žaliuzės pagamintos iš natūralios liepos medienos, padengtos laku, todėl yra lengvai prižiūrimos. Suteikia namams prabangos ir jaukaus šiltumo. 

Medinės žaliuzės yra viena iš populiariausių langų apdangalų rūšių. Jie yra pagaminti iš natūralios medienos, kuri suteikia jiems estetiškumą ir prideda natūralumo į bet kurią patalpą. Medinės žaliuzės yra puikus pasirinkimas tiek namams, tiek biurams, kur jie gali būti naudojami tiek dienos, tiek nakties metu.

Medinės žaliuzės yra gana brangios, kai palyginame su kitais langų apdangalais. Medinių žaliuzių kaina priklauso nuo medžiagos, iš kurios jos pagamintos, ir dydžio. Paprastai jos yra brangesnės nei kiti langų uždengimai.

Reikia nemokamos konsultacijos?

Susisiekite ir rasime Jums geriausia sprendimą!

Mūsų meistrai nemokamai atvyksta į objektus Vilniuje ir aplink jį, teikdami konsultacijas, matuodami langus, pristatydami audinių katalogus ir skaičiuodami kainas tiesiogiai vietoje.