Roletai diena naktis

Nuolaidos iki

-50%

Roletai diena naktis

Diena-naktis roletai yra vienas iš populiariausių langų uždengimo būdų, nes jie leidžia reguliuoti šviesos kiekį patalpoje. Šie roletai yra sudarytos iš dviejų sluoksnių – vientisos medžiagos ir permatomos medžiagos. Vientisos medžiagos sluoksnis yra skirtas apsaugai nuo saulės spindulių ir privatumo užtikrinimui, o permatomas sluoksnis leidžia natūralią šviesą patenkinti patalpoje.

Diena-naktis roletai gali būti valdomi rankiniu būdu arba automatizuoti, taigi jie gali būti nustatyti taip, kad jie atitiktų jūsų poreikius kiekvieną dieną. Be to, šie roletai taip pat gali būti naudojamos kaip garso izoliacija, sumažindamos išorinio triukšmo lygį patalpoje.

Kaina diena-naktis roletų gali skirtis priklausomai nuo medžiagos, dydžio ir papildomų funkcijų. Paprasti roletai gali kainuoti nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų, o automatizuoti roletai su diena-naktis funkcija gali kainuoti šiek tiek daugiau.

Jei ieškote būdų reguliuoti šviesos kiekį patalpoje ir užtikrinti privatumą, diena-naktis roletai yra puikus pasirinkimas. Jie yra patikimi, praktiški ir gali būti pritaikyti bet kokio dizaino interjerui. Rekomenduoju atlikti išsamias tyrimas ir pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Reikia nemokamos konsultacijos?

Susisiekite ir rasime Jums geriausia sprendimą!

Mūsų meistrai nemokamai atvyksta į objektus Vilniuje ir aplink jį, teikdami konsultacijas, matuodami langus, pristatydami audinių katalogus ir skaičiuodami kainas tiesiogiai vietoje.