Tinkleliai

Nuolaidos iki

-50%

Langų tinkleliai

Tinkleliai nuo uodų

Jeigu oras už lango yra geras, natūralu, kad norisi jo įsileisti kuo daugiau į patalpas. Tiesa, kartu su grynu oru dažniausiai į namus patenka ir įvairūs vabzdžiai, kurie kelia diskomfortą. Siekiant jų išvengti siūlomi tinkleliai nuo uodų langams, kurie būdami tokia maža smulkmena – tokie veiksnūs ir taip palengvina kasdienybę.

Tinkleliai langams galimybės

Tinkleliai nuo uodų bei kitų vabzdžių puikiai tinka bet kokio tipo langams, durims, tad įsigykite ir suteikite vasaroms kur kas daugiau malonumo. Metalinių plokštelių montavimas yra greitas ir svarbiausia, kad lango rėmas visiškai nebus pažeistas. Kai kurie pergyvena, kad tokie langai gali atrodyti nepatraukliai arba sumažinti šviesos patekimą į patalpas. Ir tai nėra tiesa, kadangi tinkleliai net ir būdami labai tankūs, kad apsaugotų nuo vabzdžių, tuo pačiu yra užtektinai reti, kad į patalpas patektų natūralus šviesos šaltinis. Kadangi šie tinkleliai nuo uodų dažniausiai reikalingi vasaros metu – nuimti ne sezono mėnesiais yra labai paprasta ir rėmas išlieka visiškai nepažeistas.

Tvirtinami pasukamomis metalinėmis plokštelėmis arba specialiais magnetais. Šiuos tinklelius galima montuoti ant ne standartinių langų (pavyzdžiui trapecijos formos). Rėmeliai montuojami tarp lango rėmo išorėje, taip pat galimybė montuoti ant angos. Tinklelius lengvai galima nuimti, prireikus vėl uždėti. Nestandartiškai galima į rėmelį dėti: aliuminio tinklą, kuris saugo nuo graužikų, taip pat nematomą tinklelį (pusantro karto plonesnių siūlelių, kurie yra mažiau pastebimi nei standartinio tinklo), antialerginį tinklą, tinkantį alergiškiems žmonėms, kuris sulaiko žiedadulkes ir pačias smulkiausias dulkes.

Daugeliui žinoma, kad vienas veiksmingiausių sprendimų, padedančių apsaugoti namus nuo įkyrių vabzdžių, yra apsauginiai langų ir durų tinkleliai. Jie gali būti įvairaus dydžio. Dėl dizaino tinkleliai lieka beveik nepastebimi, lengvai pritaikomi prie įvairių formų ir dydžių ertmių.

Tinkleliai nuo vabzdžių gali būti tvirtinami tiek iš vidaus, tiek iš išorės, tad jie netrukdo įprastai naudotis durimis ir langais. Be to, juos montuojant nekyla sunkumų, net jei gyvenate viršutiniuose daugiabučių aukštuose. Pabrėžtina, kad tinkleliai lengvai pritaikomi tiek plastikiniams, tiek aliumininiams ar mediniams langams bei durims, todėl gali būti naudojami kiekvienuose namuose.

Tinklelių kaina

Geros kokybės, patvarūs bei ilgaamžiai tinkleliai nuo uodų langams taip pat gali Jus nudžiuginti ir patrauklia kaina. Pasirinkite Jums reikalingo tinklelio spalvą, matmenis bei kitas charakteristikas ir mes pagaminsime tokią apsaugą, kokia labiausiai dera Jūsų interjere. Šiuos tinklelius yra labai paprasta valyti, gali būti naudojami daugelį metų – išlaiko savo patrauklumą. Kiekvienas gaminys yra rankų darbo, tad būkite ramus – kursime būtent Jums ir pagal Jūsų poreikius.

Tinklelių montavimas

Langų tinkleliai yra paprastas ir efektyvus būdas apsaugoti jūsų namus nuo įvairių nepageidaujamų poveikių, pavyzdžiui, kenkėjų, vandens ir vėjo. Tai yra lengva ir greita montuoti, tačiau reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių detalių, kad jie veiktų efektyviai ir saugiai.

Pirma, reikia nuspręsti, kokios rūšies tinklelius norite įsigyti. Yra kelios galimybės, įskaitant metalinius, plastikinius ir medinius tinklelius. Atsižvelkite į jūsų namo stilių ir reikalavimus, pavyzdžiui, vandens apsaugą ar vėjo apsaugą, ir pasirinkite tinklelius, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Antra, patikrinkite langų dydį ir formą, kad galėtumėte nuspręsti, kiek tinklelių reikia ir kokio dydžio jie turėtų būti. Taip pat atkreipkite dėmesį į tinklelių montavimo vietas, kad galėtumėte nuspręsti, kokio tipo fiksaciją reikia naudoti.

Trečia, patikrinkite, ar reikia kokių nors papildomų įrankių ir medžiagų montavimui, pavyzdžiui, šukių, skylių ir spynų.

Galiausiai, atkreipkite dėmesį į instrukcijas ir konsultuokitės su specialistu, jei turite kokių nors abejonių. Tai padės jums užtikrinti, kad tinkleliai būtų įdiegti teisingai ir saugiai.

Montuojant langų tinklelius, atkreipkite dėmesį į kiekvieną detalę ir žiūrėkite instrukcijas atidžiai. Tai padės jums užtikrinti, kad jūsų namas bus saugus ir apsaugotas nuo nepageidaujamų poveikių.

 

Reikia nemokamos konsultacijos?

Susisiekite ir rasime Jums geriausia sprendimą!

Mūsų meistrai nemokamai atvyksta į objektus Vilniuje ir aplink jį, teikdami konsultacijas, matuodami langus, pristatydami audinių katalogus ir skaičiuodami kainas tiesiogiai vietoje.